SLUIT MENU

Up to Flex 2026: dé kennismiddag voor de flexbranche

Op 24 september organiseert Pay for People weer de jaarlijkse kennismiddag Up to Flex. Deze middag ontdek je alles over wat er nu speelt in de flexbranche. Hier delen ze alvast een voorproefje van het programma.

Op donderdag 24 september organiseert Pay for People de jaarlijkse kennismiddag Up to Flex, bij Van der Valk Hotel Utrecht. Eén middag waarin je opdoet wat er nu echt toe doet in de flexbranche: de kijk van de NBBU op waar de branche staat, de laatste marktcijfers van FlexNieuws, productupdates van Pay for People, gesprekken met collega-intermediairs over wat in de praktijk wel en niet werkt, en wat AI betekent voor de toekomst van werk. Thema: Voorsprong in Kennis.

De hele flexbranche op één podium

Up to Flex haalt de branche zelf naar het podium. Cor de Koeijer, sinds 1 september algemeen directeur van de NBBU, geeft zijn kijk op waar de branche staat. Wim Davidse, hoofdredacteur van FlexNieuws, brengt de nieuwste marktcijfers. En Pay for People opent zelf de boeken over de Wtta, met een eerste concrete doorkijk vanuit het eigen projectteam.

Ook de praktijk krijgt een podium: in een klantenpanel vertellen intermediairs wat er in hun bedrijfsvoering wel en niet werkt. En Laurens Waling, expert werk en AI, gaat in op wat AI betekent voor werk en voor intermediairs. 

Naast het podium is er ruim ingeruimde tijd voor onderling contact: borrel en diner zijn bewust onderdeel van het programma. Voor veel bezoekers van eerdere edities bleek dat minstens zo waardevol als de sessies zelf.

Programma

  • Flex in 2026 en de rol van de NBBU, door Cor de Koeijer, algemeen directeur NBBU
  • Wtta, een eerste doorkijk vanuit het projectteam van Pay for People
  • Productupdates en de software roadmap van Pay for People
  • Marktinzichten uit de praktijk, door Wim Davidse, hoofdredacteur FlexNieuws
  • Klantenpanel met onder meer Doeners in Groen en Aworks
  • Laurens Waling over “De toekomst van werk en verandering door AI”
Deelname is kosteloos voor ondernemers en directeuren uit de flexbranche, het aantal plaatsen is beperkt. Aanmelden kan via de website van Pay for People.
Bij Pay for People houden we niet van bureaucratie. Kan niet, bestaat niet. En als het nog niet bestaat, ontwikkelen wij het zelf wel. Als enige backofficedienstverlener in Nederland ontwikkelen wij onze eigen software en webportal. Dat geeft ons de voorsprong waaraan we ons succes te danken hebben. Efficiëntie is de kern van ons bestaansrecht. Wij maken ondernemen, werken en leven minder ingewikkeld voor klanten, collega’s en personeel.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *