SLUIT MENU

ABU marktmonitor: alleen industriële sector laat omzetgroei zien

Na twee periodes van omzetgroei, blijft de omzet in periode 7 gelijk. Het aantal uren daalde met 5%. Dat blijkt uit de meest recente cijfers van de ABU Marktmonitor.

In periode 7, van 16 juni tot 11 juli 2025, daalde het aantal uren met 5% en bleef de omzet gelijk in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.

In periode 5 nam de omzet nog toe met 5%. Dit was de eerste keer omzetgroei in de ABU Marktmonitor sinds eind 2023. Ook in periode 6 zette de omzetgroei door met 2%.

De ontwikkelingen per sector zijn als volgt:

  • Administratieve sector: Het aantal uren daalde met 16% en de omzet is gedaald met 9% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
  • Industriële sector: Het aantal uren daalde met 1% en de omzet nam toe met 3% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
  • Technische sector: Het aantal uren daalde met 10% en de omzet daalde met 6% in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.
Aantal uitzenduren (Bron: ABU-marktmonitor)
Totale omzet (Bron: ABU-marktmonitor)

 

De volgende ABU-marktmonitor verschijnt op dinsdag 2 september 2025.

Lees meer: 

Redactie van Flexnieuws - interviews, artikelen, aankondigingen en persberichten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *