"Voor futureproof ondernemen in flex"
SLUIT MENU

Michael Ammerlaan nieuwe CEO van DIT Group

Michael Ammerlaan is sinds 1 oktober 2025 de nieuwe CEO van DIT Group. Hij volgt Dennes van der Vlist op, die na zeven jaar het stokje overdraagt. Ammerlaan gaat zich richten op groei, verdere specialisatie en het versterken van de commerciële slagkracht van de groep.

DIT Group, moederbedrijf van onder andere DIT Personeel, Larex, CAJA en Connetix, heeft sinds 1 oktober 2025 een nieuwe topman. Michael Ammerlaan heeft Dennes van der Vlist opgevolgd als CEO. De wisseling markeert een nieuwe fase voor de organisatie, die de afgelopen jaren sterk is geprofessionaliseerd.

Professioneel fundament

Dennes van der Vlist trad begin 2019 aan als CFO bij DIT en nam in 2020 het stokje over als CEO. Onder zijn leiding breidde DIT Group uit met wervingsvestigingen in Polen en Roemenië, werd een nieuw ICT-systeem geïmplementeerd en werden CAJA en Connetix toegevoegd aan het portfolio. Hij laat volgens de organisatie ‘een financieel gezonde en procesmatig goed ingerichte organisatie’ achter als een professioneel fundament waarop verder kan worden gebouwd.

“Na zeven intensieve en vooral ook mooie jaren bij DIT Group is dit voor mij het natuurlijke moment om het stokje over te dragen”, zegt Van der Vlist. “We hebben met zijn allen keihard gewerkt om de winnende spirit terug te krijgen en onze marktleidende positie te bestendigen. Ik ben trots dat dit gelukt is en ben dankbaar voor de inzet van alle collega’s. Ik heb er alle vertrouwen in dat DIT Group onder Michaels leiding een prachtige toekomst tegemoet gaat.”

Commerciële slagkracht

De nieuwe CEO Michael Ammerlaan (53) heeft meer dan twintig jaar ervaring in de uitzend- en detacheringsbranche. Hij vervulde eerder directiefuncties bij Unique, Start People en USG People (RGF Staffing), en was van 2019 tot en met 2023 CEO van Flexfamily. De afgelopen jaren werkte hij als interim-manager en adviseur binnen de uitzendsector. Ammerlaan wil zich richten op groei, verdere specialisatie en het versterken van de commerciële slagkracht van DIT Group.

“Ik kijk er enorm naar uit om bij DIT Group aan de slag te gaan”, zegt Ammerlaan. “De organisatie heeft een uitstekende reputatie in de markt en een sterk fundament dankzij het team, onder het professionele leiderschap van Dennes. Samen met mijn nieuwe collega’s wil ik de volgende groeifase realiseren, zowel autonoom als via gerichte overnames, en de commerciële slagkracht van de organisatie verder vergroten. De focus blijft op het bieden van de beste service aan klanten en de beste loopbaanperspectieven aan vakmensen.”

Technische arbeidsbemiddeling

DIT Group is actief in de technische arbeidsbemiddeling voor onder meer de techniek- bouw-, metaal- en schildersector. Onder de groep vallen de labels DIT Personeel (detachering van Nederlands vakpersoneel), Larex (internationale bemiddeling van EU-vakmensen) en DIT Engineering Professionals met CAJA en Connetix, gericht op hoger opgeleide technici.

De organisatie telt twaalf vestigingen in Nederland, wervingskantoren in Polen en Roemenië, ruim 1.250 vakmensen in dienst en verwacht in 2025 een omzet van circa 100 miljoen euro.

Redactie van Flexnieuws - interviews, artikelen, aankondigingen en persberichten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *