"Voor futureproof ondernemen in flex"
SLUIT MENU

ABU marktmonitor: omzet groeit, aantal uren daalt

In periode 4 daalde het aantal uitzenduren flink met 5%. De omzet nam juist sterk toe, ook met 5%. Dat blijkt uit de meest recente cijfers van de ABU Marktmonitor.

In periode 4, van 23 maart tot 19 april 2026, daalde het aantal uren met 5% en de omzet nam toe met 5%, in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar. Omdat deze periode 1 werkbare dag minder telde dan dezelfde periode vorig jaar, is er een correctie toegepast.

De ontwikkelingen per sector zijn als volgt:

  • Administratieve sector: Het aantal uren daalde met 19% en de omzet is gedaald met 8% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

  • Industriële sector: Het aantal uren daalde met 3% en de omzet nam toe met 6% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

  • Technische sector: Het aantal uren daalde met 8% en de omzet bleef gelijk in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.

Aantal uitzenduren (Bron: ABU-marktmonitor)
Totale omzet (Bron: ABU-marktmonitor)

 

De volgende ABU-marktmonitor verschijnt op dinsdag 9 juni 2026.

Redactie van Flexnieuws - interviews, artikelen, aankondigingen en persberichten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *