"Voor futureproof ondernemen in flex"
SLUIT MENU

We zijn begonnen: doe ook mee met de FlexNieuws TOP 100!

Deze week hebben we honderden uitzendbureaus, detacheringsbureaus, zzp-bemiddelaars, payrollers, HR- en backofficedienstverleners, brokers, MSP’s, platforms en interim management bureaus een uitnodigingsemail gestuurd. Daarin vragen we naar hun omzetcijfers van 2024 en 2023.

De reacties stromen inmiddels binnen, dank aan al die snelle reageerders!

Als je geen uitnodigingsemail hebt ontvangen en wel heel graag mee wil doen: meld je aan via redactie@flexnieuws.nl of via wim.davidse@zipmedia.nl 

In de loop van het voorjaar zullen we dan de FlexNieuws TOP 100 van 2025 presenteren, met overzichten, analyses, de snelste groeiers per specialisatie, verdieping en duiding, en interessante en inspirerende interviews met flex-ondernemers. Dat zullen we doen op onze website, en in een fraai vormgegeven boek.

Om je alvast even aan op te warmen: hier vind je ons overzichtsartikel van de TOP 100 van vorig jaar, en ons complete rapport met overzichten, analyses, verdiepingen en interviews.

Dus: wil je weten en laten zien waar je staat en hoe het met je gaat? Doe ook mee!

Alvast dank voor jullie medewerking!

 

Wim Davidse

Hoofdredacteur FlexNieuws

Redactie van Flexnieuws - interviews, artikelen, aankondigingen en persberichten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *